Linia

DOMESTIC

HOMECARE

Concentralia®

Germinex®

Środek do dezynfekcji podłóg i powierzchni

  • Bez wybielacza
  • Antybakteryjne
  • Dezynfekcja
  • Odtłuszczanie
  • Dezodoryzacja
  • Wszystkie podłogi

 

Kup teraz

 

 


SPOSÓB UŻYCIA


Testowane naukowo w celu wyeliminowania zarazków:
Listeria monocytogenes i Salmonella enterica.
Efekt BAKTERIOBÓJCZY
Zgodny z regulacjami: UNE – EN 13.697 w zanieczyszczonych warunkach. ROESP: B-0157-E

 

Rejestr Nº: 19-20/40-06034
UŻYTKOWANIE ŚRODOWISKOWE

Nie do stosowania na żywność i naczynia kuchenne. Nie stosować na powierzchniach, na których jedzenie jest przygotowywane, podawane lub spożywane. Powierzchnie poddane obróbce lub odsłonięte muszą być spłukane wodą pitną przed kontaktem z ludźmi.

Rejestr Nº: 19-20/40-06034HA
ZASTOSOWANIE W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM

Każde zastosowanie tego produktu w przemyśle spożywczym w celu dezynfekcji powierzchni i urządzeń mających kontakt z żywnością musi być przeprowadzone w przypadku braku żywności. Muszą zostać podjęte wszelkie środki w celu zapewnienia, że żywność, maszyny lub naczynia, którymi mają być styczność z powierzchnią, w zakładach lub w obiektach uprzednio poddanych działaniu wyżej wymienionego produktu, nie zawierają pozostałości żadnego z jego składników. Dlatego też wszystkie obrabiane lub narażone powierzchnie muszą być przed użyciem dokładnie spłukane wodą pitną.

 

WSKAZÓWKA: Przed użyciem tego produktu należy dokładnie przeczytać etykietę. Zgodny z regulaminem UNE-EN 13697 w warunkach zanieczyszczonych. Środki antyseptyczne i chemiczne środki dezynfekujące. Ilościowy, nieporowaty test powierzchni w celu oceny bakteriobójczego i grzybobójczego działania chemicznych środków dezynfekcyjnych stosowanych na produktach spożywczych, w przemyśle, w domu i w środowisku. Zgodne z rozporządzeniem UNE-EN 13697 w warunkach zanieczyszczonych do określonych celów z organizmami testowymi Listeria monocytogenes i Salmonella enterica.

UŻYJ DO...

Grifos Bidety
Grifos Płytki łazienkowe
Grifos Podłogi
Grifos Ściany i blaty
Grifos Sprzęty gastronomiczne
Grifos Umywalki
Grifos WC (HORECA)